Педагогічна діяльність

Підвищення кваліфікації

27.01.2020 року пройшла стажування педагогічних працівників швейного профілю,  6-годинний семінар практикум з опанування новітніх технологій  з обробки вузлів верхнього жіночого одягу-накладних кишень та кишені в "рамку" в рельєфному шві, яке  проходило в Навчально-практичному  центрі  сучасних швейних технологій  та дизайну на  базі Хустського  професійного ліцею сфери послуг.

З  10.02 по 11.02.2020 року пройшла 16-годинний семінар-практикум з вивчення сучасних виробничих технологій швейних підприємств «Технологія виготовлення чоловічих брюк»
з 16 березня по 11 вересня 2020 року пройшла курси підвищення кваліфікації  майстрів виробничого навчання в режимі он-лайн, які  проводив  Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.


05.01.2021 року взяла участь у засіданні педагогічної ради. Підготувала доповідь на тему: "Історична довідка про особистісно-орієнтоване навчання".


14 листопада 2019 року учні групи № 26 взяли участь у внутріучилищному конкурсі фахової майстерності на звання "Кращий з професії "швачка-кравець", де виготовляли сукні. За результатами конкурсу  Куля Руміна посіла 3 місце. 


Комментариев нет:

Отправить комментарий